Dobrze, że tu jesteś...

Jeśli kochasz czapki tak jak my, to świetnie trafiłeś. Produkujemy je od prawie 30 lat i wiemy co lubisz. Wiemy, że ważna jest dla Ciebie jakość, ale w rozsądnej cenie. Wiemy też, że zwracasz uwagę na szczegół.

W naszej ofercie znajdziesz czapki dla dzieci i dorosłych, swetry, ubrania, akcesoria. Dwa razy w roku tworzymy nowe kolekcje, łącząc skandynawską filozofię minimalizmu i prosoty z najnowszymi trendami.

Tak jak i Ty wspieramy to co dla nas cenne, dlatego produkujemy w Polsce, z naszych surowców i przy współpracy rodzimych firm.

Mimo iż działamy lokalnie, wspierając małe lokalne społeczności, to myślimy globalnie. Nasze czapki znajdziesz w kilkunastu krajach Europy, ale także w USA czy Kanadzie.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą B2B – napisz do nas na adres export@ander.net.pl lub skorzystaj z naszej platformy biznesowej tutaj.

Jesteśmy w programie Go to Brand

Beneficjent Firma „Zalewski-Ander” Andrzej Zalewski realizuje projekt pn.

„Udział firmy Firma "Zalewski-Ander" Andrzej Zalewski w programie branżowym MODA POLSKA, który przyczyni się do rozwoju działalności eksportowej.” 

w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014 - 2020, 

działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, 

poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand

Cele i planowane efekty projektu: Celem jest rozwój i ekspansja marki Ander na rynki zagraniczne poprzez promocję marki Ander na targach branżowych organizowanych na rynkach perspektywicznych (USA), rynkach Unii Europejskiej (Niemcy, Szwecja, Polska) oraz Rosji. W wyniku wejścia na nowe rynki Wnioskodawca uzyska dostęp do większej ilości klientów, zdobędzie nowe doświadczenia i nawiąże współpracę z lokalnymi kontrahentami. Powyższe działania spowodują wzrost polskiego eksportu i zwiększą rozpoznawalność polskich produktów na rynkach zagranicznych. Ogół działań pozwoli na zwiększenie przychodów i zysków, które będą pomocne w zwiększaniu jego konkurencyjności.

 

Finalne planowane rezultaty projektu:

1) Pozyskanie 10 kontraktów handlowych z nowymi kontrahentami

2) Zwiększenie przychodów z eksportu ogółem

3) Zwiększenie eksportu przedmiotu projektu

Wartość projektu: 532 600,00 PLN 

Wkład Funduszy Europejskich: 399 450,00 PLN

Projekt realizowany w okresie 12/03/2020 – 30/06/2022.                                                                               

Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać pisząc na adres: export@ander.net.pl